XXVI. Letní dětský tábor 2024

Kapacita tábora: 36 dětí
Věk: 6-15 let (v případě zájmu i starší děti)


Náplň tábora:

Farma Stáje Štětice se nachází v malebné krajině jižních Čech nedaleko Písku a Strakonic. Náplní tábora jsou táborové, sportovní a společenské hry a soutěže, táboráky, diskotéka, společný jednodenní výlet a péče o místní zvířata včetně jízdy na koni. Stáje Štětice chovají přibližně 40 koní, převážně plemene hafling, mini kozy a ovce, králíky a morčata.

V areálu je pro děti připraveno dostatečné množství koní pro jízdu na venkovním cvičišti, jízdu bez sedel a pro vyjížďky po okolí v sedlech. Děti absolvují vyjížďky ve skupinách dle jezdecké zdatnosti, seznámí se s návyky koní a péčí o koně. Veškeré aktivity jsou přizpůsobeny počasí.


Pořadatel tábora:

Farma Stáje Štětice, z.s.

Sídlo: Štětice 35, 398 11 Ražice

IČO: 14286271


Přihláška:

V případě zájmu o přihlášení dítěte, zašlete prosím závaznou přihlášku na email: vlasta.zemanova@email.cz a poté uhraďte do 20ti dnů zálohu 2000Kč na uvedený účet. Přihlášku ke stažení naleznete v příloze.
Vše Vám vždy potvrdíme emailem.

Způsob platby:

  • Převodem na účet: 123-6798140287/0100
  • Hotově na místě – nejpozději jeden měsíc před nástupem na turnus.
  • Fakturou pro zaměstnavatele.

Ve všech případech využijte jako variabilní symbol rodné číslo dítěte. Do poznámek prosím uveďte číslo turnusu a jméno dítěte. Doplatek za tábor musí být uhrazen nejpozději 1 měsíc před nástupem na turnus. Po přijetí doplatku obdržíte potvrzovací email o zařazení dítěte na turnus.


Počet volných míst na táboře vždy prosím ověřte telefonicky: 606 650 028.


                     1. turnus: 30.6. - 7. 7., volná místa: ¨2 (2 chlapci ) 

2. turnus: 7.7. - 14.7., volná místa: 0

  3. turnus: 14.7. - 21. 7., volná místa: 0

                 4. turnus: 21.7. - 28. 7., volná místa: 0             

  5. turnus: 28.7. - 4. 8., volná místa: 0

                   6. turnus: 4.8. - 11. 8., volná místa: 2 (2 chlapci)

  7. turnus: 11.8. - 18. 8., volná místa: 0

                8. turnus: 18.8. - 25. 8., volná místa: 5 děvčat


Na pobyt lze uplatnit sourozeneckou slevu 200,-Kč na druhého a dalšího sourozence. Při pobytu dětí na více týdnů lze uplatnit slevu na každý další týden 200,-Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, stravování 5x denně, služby táborových vedoucích a pojištění odpovědnosti pořadatele. Doporučujeme dětem uzavřít úrazové pojištění.


Vedoucí tábora:

K plnému počtu dětí je přidělen vždy jeden hlavní vedoucí tábora a tři další plnoletí vedoucí. Dále je v areálu přítomen proškolený zdravotník a instruktoři ke koním.

Mobilní telefony:

Tábor se koná bez mobilních telefonů. V případě zájmu dítě kontaktovat, můžete kdykoli zavolat pořadatelce tábora či hlavní vedoucí. Kontaktní čísla budou vždy umístěna na nástěnce při příjímání dětí. Stejně tak může Vaše dítě požádat o telefon a my mu jej rádi půjčíme. Po vlastních zkušenostech a recenzích z jiných táborů bez telefonů i my volíme tuto variantu. Myslíme si, že dětem prospěje být na táboře bez mobilního telefonu i z té stránky, že spolu začnou více komunikovat a hrát si společně v době osobního volna a alespoň na nějakou chvíli se odpoutají od virtuálního světa.

Fotografování:

Fotografie z každého turnusu jsou samozřejmostí a budou ukládány na úložiště ke stažení.

Vybavení s sebou:

Helma jezdecká či cyklistická, pevné boty na koně, přezůvky na pokoj, sportovní boty, holinky, pokrývka hlavy!!!, pláštěnka, oblečení do teplého i chladného počasí, plavky, spací pytel a polštář, prostěradlo, baterka, hygienické potřeby, repelent, opalovací krém, šátek (na zavázání očí při hrách), uzavíratelná lahev na pití, batůžek, kapesné na výlet a nákup v místním kiosku. Cokoli na batikování (tričko, tílko, šátek, bavlněná taška…), podle přání dítěte, aby mělo památku na tábor - prosím nezapomeňte přibalit. Potvrzení pro zdravotníka a potvrzení o GDPR, vše na webových stránkách ke stažení.

Pro zdravotníka:

  • Kopie kartičky zdravotní pojišťovny
  • Potvrzení o bezinfekčnosti dítěte
  • Potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte, které vystavuje lékař a kde musí být uvedeno, že dítě je řádně očkováno, bez toho dítě nelze na tábor přijmout
  • Seznam léků, které dítě případně užívá, s popisem dávkování léků
  • Souhlas s ošetřením dítěte a plná moc

Zdravotník při nástupu dítěte na tábor provede povinnou vstupní prohlídku vlasů kvůli prevenci proti výskytu vší. Prosím prohlédněte své dítě již doma před příjezdem, abychom zamezili zbytečným obtížím a oddalování nástupu na tábor. Děvčatům prosím nezaplétejte kvůli prohlídce copy. V případě výskytu vší nebo hnid (i odrostlých) ve vlasech nebudeme moci Vaše dítě na tábor přijmout.


Veškeré informace ohledně plateb a fakturace poskytne kontaktní osoba tábora paní Vlasta Zemanová, email: vlasta.zemanova@email.cz, tel.: 606 650 028.

Informace ohledně organizace a náplně tábora poskytne
organizátorka tábora: Zuzana Zemanová, zu-1@seznam.cz, tel.: 776 600 703.
Doprava na tábor: vlastní

Nástup:  Neděle mezi 16.00 -17.00hod

Odjezd: Neděle od 9.00 -10.00hod

Cena: 7.000,- Kč


Storno poplatky: viz příloha, prosíme o důkladné přečtení

Příměstský tábor: 800 Kč/den

Příměstský tábor začíná v 8.00 a končí ve 20.00, ale vždy nástup a odjezd přizpůsobíme Vašim možnostem a potřebám.

Volná místa příměstského tábora prosím vždy ověřte telefonicky.

Veškeré informace na telefonním čísle
tel.: 
776 600 703


Náš Tip: Věnujte tábor jako dárek k narozeninám formou dárkového poukazu, který na přání vyrobíme a zašleme po uhrazení celkové částky


Přejeme všem krásné letní prázdniny!!!Dokumenty ke stažení

Bezinfekčnost

GDPR

Souhlas s ošetřením

Plná moc

Posudek o způsobilosti

Přihláška LDT

Táborový řád

Storno podmínky